Vetterów 1, 20-277 Lublin

Jak wybrać teren pod inwestycję?

Wybór terenu pod inwestycję magazynową lub produkcyjną jest zależny od szeregu czynników, w tym wielu przestrzennych. Obecny "boom" w branży gruntów inwestycyjnych powoduje, że znalezienie odpowiedniego terenu jest coraz trudniejsze. Pomocne w tym procesie są systemy IT, a szczególnie analizy przestrzenne z wykorzystaniem narzędzi GIS.

Wybór terenu pod inwestycję magazynową lub produkcyjną jest zależny od szeregu czynników, w tym wielu przestrzennych. Obecny „boom” w branży gruntów inwestycyjnych powoduje, że znalezienie odpowiedniego terenu jest coraz trudniejsze. Pomocne w tym procesie są systemy IT, a szczególnie analizy przestrzenne z wykorzystaniem narzędzi GIS.

Przeanalizowaliśmy wybrane czynniki przestrzenne mające kluczowy wpływ na selekcję działek pod inwestycje na przykładzie aglomeracji poznańskiej. Ponadto zaprezentowaliśmy 5 obszarów, które naszym zdaniem są dobrymi lokalizacjami dla inwestycji wielkopowierzchniowych. Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami naszej analizy dostępnej pod adresem http://arcg.is/0X1q5q

Inne analizy, które mogą Cię również zainteresować:

Najlepsze lokalizacje dla nowych sklepów spożywczych w Poznaniu

Analiza dostępności super- i hipermarketów na przykładzie Poznania

Gdzie zlokalizować aptekę?

Zapraszamy również do zapisania się na nasz newsletter oraz do śledzenia naszych profili w serwisach Facebook i LinkedIn.

Powiązane wpisy