Vetterów 1, 20-277 Lublin

Analiza średnich cen noclegów nad Morzem Śródziemnym

Cena noclegu jest jednym z głównych czynników, które decydują o celu naszych podróży. Dzięki naszym aplikacjom możesz porównać ceny w basenie Morza Śródziemnego i wybrać lokalizację w zależności od tego, ile planujesz wydać na zakwaterowanie podczas urlopu.

ŚREDNIE CENY NOCLEGÓW NAD M. ŚRÓDZIEMNYM

Okres wakacyjny to idealny czas na zaplanowanie urlopu i okazja do odpoczynku w przeróżnych zakątkach świata. Jednym z najbardziej popularnych celów turystyki wakacyjnej wybieranych przez Polaków jest między innymi rejon basenu Morza Śródziemnego. Ciepły klimat, stabilna pogoda, a także stosunkowo nieduża odległość od granic Polski to główne zalety tego obszaru. Jak natomiast wygląda kwestia kosztów związanych z noclegami? Czy są porównywanlne na całym wybrzeżu, czy jednak występują pewne zróżnicowania?

Dzięki naszym aplikacjom w bardzo łatwy sposób sprawdzisz, które obszary wybrzeża Morza Śródziemnego warto odwiedzić, jeśli bierzesz pod uwagę koszty noclegów.

Jeśli dodatkowo w podróż wybierasz się jedną z tanich linii lotniczych to również warto przeanalizować, czy z wybranego lotniska w Polsce jest bezpośrednie połączenie do interesującego Cię regionu – wystarczy, że wybierzesz najbliższe lotnisko w Polsce, a aplikacja wskaże, do których miast z rejonu M. Śródziemnego uda Ci się z niego dostać.

Prezentujemy również aplikację, w której dane dotyczące średnich cen noclegów zostały zaprezentowane są za pomocą map 3D/2D. Porównanie dwóch widoków w łatwy, przejrzysty i nowoczesny sposób pozwoli wyszukać najbardziej odpowiednią lokalizację.

 

Dane wykorzystane w aplikacjach pochodzą z roku 2018.

Przygotowanie danych: Paweł Wiśniewski

Zapraszamy do polubienia naszych profili w serwisach Facebook, LinkedIn i Twitter, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach na naszym blogu.

 

Inne analizy, które mogą Cię również zainteresować:

Jak wysokie podatki płacą Polacy w różnych regionach?

Pensje i ceny mieszkań – porównanie

Powiązane wpisy