Firma Esri Polska jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS).

Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych. PRCH jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 200 firm działających w branży nieruchomości handlowych. Polska Rada Centrów Handlowych jest narodowym partnerem International Council of Shopping Centers (ICSC) i działa na terenie Polski od 2003 roku.

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej tworzy 14 jednostek organizacyjnych reprezentujących najważniejsze nurty badawcze z zakresu nauk o Ziemi i gospodarki przestrzennej. Dynamicznie rozwijającą się dziedziną badań prowadzonych na Wydziale są Systemy Informacji Przestrzennej.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie jest wieloprofilową uczelnią, w której integrują się nauki rolnicze, biologiczne, weterynaryjne, techniczne i ekonomiczno-społeczne. Wysoki poziom kształcenia zapewnia doświadczona kadra nauczycieli akademickich oraz nowoczesna baza dydaktyczna i naukowo-badawcza.